وایرال‌شو | Viralsho
وایرال‌شو (Viralsho)

دنیای چالش های هیجان انگیز

۵,۰ از ۳ رای


توضیحات فارسی
            تو چالش ها شرکت کن، یا حتی خودت چالش بساز، وایرال شو و درآمد کسب کن

اپلیکیشن وایرال شو یک رسانه اجتماعی چالشی-رقابتیه که کاربران میتونند با ارسال محتوا در چالش های برگزار شده بصورت زنده شرکت کنند و با تولید ویدئو، عکس و یا متن سطح محتوای تولیدی خودشون رو نسبت به دیگران محک بزنن و برای خودشون درآمدزایی بکنند. علاوه بر شرکت در چالش ها وایرال شو یک شبکه اجتماعی هم هست که افراد خلاق میتونن ارزش های خودشون را در زمینه ی تولید محتوا نشون داده و جایگاه اجتماعی، حرفه ای و هنری خودشون رو ارتقا بدند.

چطوری تو چالش ها شرکت کنم؟

فقط کافیه چالشی که دوست داری رو انتخاب کنی، در رابطه با موضوع چالش یک ویدئو، عکس و یا متن توی اپلیکیشن آپلود کنی و تا میتونی رای جمع کنی.

اگر دوست داشتی تو چالش‌ها شرکت کنی و وایرال شی جالبه بدونی که:

 1. با تولید محتوای با کیفیت و شرکت کردن تو چالش ها، دعوت کردن دوستان، رای گرفتن و رای دادن، جلب نظر داوران، فعالیت مفید و مستمر و خیلی کارای دیگه تو وایرال شو میتونی امتیاز، سکه ، الماس و دست آورد جمع کنی تا علاوه بر درآمدزایی سطح کاربری تون رو بالا ببری و از کلی امکانات ویژه بهره ببری.

 2. موضوع چالش ها برگزیده ای از نظرات شما و اتاق فکر ماست، پس تا میتونید به ما ایده بدید

 3. برای بالا بردن هیجان و ایجاد فضای رقابتی عادلانه، هر چالش یک زمان مشخص برای بارگذاری محتوا و یک زمان بخصوص برای رای گیری داره.

 4. در دوره رای گیری که محتوا ها به عموم کاربران نمایش داده می شند، با رصد کردن جایگاه خودتون با دیگران هیجان و استرس به اوج میرسه، بطوری که باید زحمت بکشی تا برنده شی.

 5. هر چالش تو چند لیگ برگزار میشه تا تازه کارا با همدیگه و حرفه ای ها هم با همدیگه رقابت کنند، حتما قبل از شرکت کردن شرایط هر لیگ رو بخونید.

 6. لطفا شرایط و قوانین بخوانید و رعایت کنید.

هدفمون پیشرفت روز به روزه، پس کمی و کاستی های ما رو فعلا بپذیرید

امیدواریم که از وایرال شو خوشتون بیاد و ازشرکت کردن تو چالش ها و کسب درآمد لذت ببرید.

Description

Challenge-based social network


سازنده وایرال شو
تعداد نصب +۷۰۰
حجم برنامه 14.17 MB
نسخه فعال ۴.۱.۰
سازگاری IOS 9.0
محدودیت سنی + 9
قیمت رایگان