دیجی پی | Digipay
دیجی پی (Digipay)

پرداخت، هوشمند

۳,۱ از ۳۶ رای


توضیحات فارسی
            اپلیکیشن دیجی پی یک راهکار همه کاره پرداخت می‌باشد که کاربران آن می‌توانند تمامی نیازهای پرداخت و دریافت خود را از طریق آن انجام دهند و گزارش‌های کامل و دقیقی از تراکنش‌های آنلاین خود داشته باشند.

بخش‌های مختلف اپلیکیشن دیجی پی:

با کیف پول دیجی پی قادر خواهید بود پرداخت های آنلاین خود را با سرعت بسیار بالاتری انجام دهید. کیف پول دیجی پی جایگزین کارت بانکی شماست و برای استفاده از آن کافیست با اپلیکیشن دیجی پی آن را شارژ نموده و خریدهای آنلاین خود را به راحتی انجام دهید.

سیم کارت خود را شارژ کنید جهت خرید شارژ سیم‌کارت اعتباری برای شماره خودتان یا دوستانتان، کافی است به این بخش رفته، شماره سیم‌کارت اعتباری خود را وارد کرده و بسته‌ مورد نظرتان را انتخاب کنید. دیجی‌پی امکان خرید شارژ از تمامی اپراتورها را فراهم کرده است.

کارت به کارت کنید کارت به کارت یکی از نیازمندی‌های روزمره همه ما انتقال وجه به دوستان، اعضای خانواده و غیره می‌باشد. تعداد بانک‌هایی که اپلیکیشن دیجی پی به عنوان کارت مبدا عملیات کارت به کارت می‌پذیرد روز به روز در حال افزایش بوده و به زودی تمامی بانک های شبکه شتاب را پشتیبانی خواهد کرد. لیست بانک هایی که در این تاریخ می‌توانید از آن ها پول منتقل کنید به شرح زیر می باشد: بانک پاسارگاد، گردشگری، اقتصاد نوین، خاورمیانه، انصار، ایران زمین، بانک سرمایه، بانک دی، بانک قوامین

کارت‌های بانکی خود را ذخیره کنید قابلیت ذخیره کارت‌های بانکی شما در اپلیکیشن برای استفاده های بعدی. کافیست یکبار کارت به کارت موفق داشته باشید تا کارت مبدا شما در لیست کارت‌های شما قرار بگیرد. همچنین می‌توانید کارت‌های مقصد خود را به صورت دلخواه برای استفاده‌های بعدی ذخیره کنید.

لیست و جزییات تراکنش‌های خود را ببینید شما در اپلیکیشن دیجی پی می‌توانید تمامی تاریخچه پرداخت آنلاین خود را در خانواده دیجی پی مشاهده کنید. با زدن روی هرکدام از تراکنش‌های انجام شده درون اپلیکیشن دیجی پی قادر خواهید بود جزییات کاملی از آن تراکنش را مشاهده کنید. همچنین قابلیت به اشتراک گذاری این تراکنش بصورت اسکرین شات نیز در نظر گرفته شده است.

بسته اینترنتی بخرید همه روزه بسته‌های اینترنتی متنوعی در اپراتورها (ایرانسل،‌ همراه اول و رایتل) فعال می‌شوند. برای خرید و فعال سازی بسته اینترنتی موبایل خود کافیست گزینه بسته اینترنتی را انتخاب کرده سپس با وارد کردن شماره موبایل خود لیست بسته های اینترنتی قابل انتخاب برای شماره موبایل خود را دیده سپس بسته اینترنتی خود را خرید و بصورت خودکار فعال سازی کنید. در دیجی پی می توانید بسته های اینترنتی اپراتورهای مختلف را خریداری کنید.

قبض خدماتی خود را پرداخت کنید پرداخت قبض خدماتی با دیجی پی به راحتی اسکن کردن بارکد قبض و سپس وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و پرداخت آن می‌باشد. با ویژگی پرداخت قبض اپلیکیشن دیجی‌پی می‌توانید قبض‌های خدماتی زیر را پرداخت کنید. پرداخت قبض آب، برق، گاز، تلفن

با کُد کیو آر (QR code) پرداخت و دریافت انجام بدید به راحتی با اسکن کردن کد کیو آر می توانید پرداخت و دریافت پول انجام دهید.

شماره پشتیبانی 95118787

Description

Digipay mobile application is a 360-degree payment solution in which end-users can meet all their payment requirements. Users can handle all their daily transactions using Digipay mobile application. They will also receive in depth detail of their transactions inside the application environment.


سازنده دیجی پی
تعداد نصب +۱۱,۰۰۰
حجم برنامه 34.64 MB
نسخه فعال ۱.۶.۷
سازگاری IOS 10.0
محدودیت سنی + 9
قیمت رایگان