نیوُ | Nivo
نیوُ (Nivo)

حسابداری شخصی نیوُ

۳,۲ از ۳۰ رای


توضیحات فارسی
            رو نیوُ حساب کن! 

حسابداری شخصی نیوُ راه حلی ساده و البته جذاب برای مدیریت امور مالی شخصی، بر روی تلفن همراه شما می باشد. برای از بین بردن حس یکنواختی و بی روحی که در اکثر برنامه های مالی وجود دارد اِلمان هایی ساده و جذاب در نیوُ به کار گرفته شده. با نیوُ به راحتی می توانید هزینه های تان را بررسی کنید و برای آنها بودجه بندی کنید، بر روند پس انداز های تان نظارت داشته باشید، از طلب ها و بدهی هایتان با یادآور های هوشمند اطلاع پیدا کنید. یکی از راه های ثروتمند شدن مدیریت هزینه ها و برنامه ریزی درآمد ها است که نیوُ سعی کرده با رابط کاربری ساده و جذاب تمامی این امور را برای شما انجام دهد. حساب کتاب های مالی رابه نیوُ محول کنید تا با هوشمندی در تمام مراحل شما را همراهی کند. امکانات :

 • ثبت و مدیریت تراکنش‌ها (هزینه، درآمد و انتقال) با جزئیات (شخص، بانک، برچسب، عکس، یادآور و …) و به ساده ترین روش بر روی موبایل
 • گزارش و نمودارهای متنوع از درآمدها، هزینه‌ها، روند پس‌انداز و بودجه‌بندی با اعمال فیلترهای مختلف
 • حساب ابری که امکان استفاده از نیوُ در چند دستگاه را فراهم می‌کند و علاوه بر آن امکان اشتراک‌گذاری یک کیف پول را میسر کرده است. (به عنوان مثال برای شارژ ساختمان، حساب تنخواه و یا حساب منزل)
 • ابزار بودجه‌بندی؛ امکان محدود کردن و کنترل هزینه‌ها
 • ابزار پس‌انداز؛ امکان برنامه‌ریزی دقیق برای آینده
 • امکان ثبت و مدیریت اقساط و طلب و بدهی
 • امکان انتقال وجه بین کیف های پول
 • امنیت اطلاعات مالی، وجود قفل امنیتی برای ورود به برنامه اطلاعات شما همیشه از دسترس و استفاده دیگران محفوظ است.

نرم افزار به منظور اشتراک گذاری مخاطبین دستگاه شما با نسخه وب، دسترسی به مخاطبین دستگاه را دارا می باشد. این امکان باعث می گردد شما بتوانید در نسخه وب از لیست مخاطبین دستگاه هوشمند خود نیز استفاده کنید و فرآیند پیگیری طرف حساب ها و مانده حساب اشخاص ساده تر گردد.


نسخه وب نیوُ : https://web.nivoapp.com

جدیدترین اخبار مربوط به نیوُ و راهکارهای مدیریت مالی شخصی در کانال تلگرام: https://telegram.me/NivoApp همچنین از طریق پیام مستقیم در تلگرام با ما در تماس باشید. @Nivo_App

Description
            Nivo is a great yet simple manager for tracking your personal finance conveniently from your mobile device. 

With Nivo, you can easily monitor your money spending within your planned budget and control your savings by spending reminders and alerts. Nivo acts like a financial calendar, alerts you to debts, and reminds you of recording your expenses. All are done in one simple app with a clean and sleek environment.


سازنده نیوُ - Nivo
تعداد نصب +۳,۶۰۰
حجم برنامه 19.92 MB
نسخه فعال ۹.۳.۳
سازگاری IOS 11
محدودیت سنی + 9
قیمت رایگان